Bartłomiej Romanek

Bartłomiej Romanek

Najlepsze technologie,
to sprawdzone technologie!

E-mail LinkedIn

Możesz pomóc

Pomaganie w branży IT jest czymś naturalnym. W zespołach, których pracujemy na co dzień, stale dbamy o wspólne dobro oraz komfort pracy. Pomagamy sobie nawzajem, kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy. Nasze przyzwyczajenia warto przenosić także na życie osobiste i pomagać innym na tyle, na ile jesteśmy w stanie... a często jest to bardzo proste! Gwarantuję, że nic co robimy, nie idzie w próżnię. Każda pomoc prędzej czy później wróci do nas ze zdwojoną siłą!

Serwisy z możliwością darowizny

Na poniższych stronach możesz wpłacić dowolną kwotę na cel charytatywny lub dzięki podejmowanym akcjom przekazać fundusze od sponsorów.

  • Okruszek.org.pl - zadaniem akcji jest pozyskiwanie środków, które wspomagają dzieci, chorych i bezdomnych, a także - popularyzacja idei wspierania tych osób. Aby pomóc, można wpłacić dowolną kwotę lub po prostu kliknąć w baner.
  • Pajacyk.pl - to program w ramach którego Polska Akcja Humanitarna - od 1998 roku - pomaga niedożywionym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych. Aby pomóc, można wpłacić dowolną kwotę lub po prostu kliknąć w baner.
  • Siepomaga.pl - to integrator zbiórek pieniędzy na cele charytatywne. Ciekawym aspektem jest możliwość założenia konta i kontrolowania, ile środków przeznaczyliśmy na cele charytatywne. Możliwe są także cykliczne, automatyczne darowizny dla konkretnych fundacji.
  • Wioskisos.org - stowarzyszenie pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizują różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia. Aby pomóc, można wpłacić dowolną kwotę na konto stowarzyszenia.